ΦΛΩΡΙΝΑ Οι σταυροί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού του Βασίλη Γιαννάκη 'ΦΛΩΡΙΝΑ, ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ"- Σε 128 από 129 εκλ. τμήματα - ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ: Οι σταυροί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού του Βασίλη Γιαννάκη 'ΦΛΩΡΙΝΑ, ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ"- Σε 128 από 129 εκλ. τμήματα

.

.

Τετάρτη, 29 Μαΐου 2019

Οι σταυροί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού του Βασίλη Γιαννάκη 'ΦΛΩΡΙΝΑ, ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ"- Σε 128 από 129 εκλ. τμήματα

Αποτέλεσμα εικόνας για Βασίλη Γιαννάκη 'ΦΛΩΡΙΝΑ, ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ"Οι σταυροί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού του Βασίλη Γιαννάκη  'ΦΛΩΡΙΝΑ, ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ"



Ψήφοι Συνδυασμού: 6.953 (33,81%)
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
938
 ΧΑΤΖΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
863
 ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
702
 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
686
 ΣΑΚΟΥΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
629
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
610
 ΜΑΤΑΜΑΔΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
607
 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
600
 ΜΟΥΛΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
585
 ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
581
 ΧΑΤΖΗΤΙΜΟΘΕΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
563
 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
517
 ΣΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ
470
 ΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
470
 ΦΟΥΔΟΥΛΗ ΤΖΩΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
464
 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
414
 ΓΩΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
410
 ΜΠΙΣΙΟΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
409
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
382
 ΤΖΩΤΖΗ ΜΑΙΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
375
 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
373
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
365
 ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
365
 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
364
 ΖΑΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
362
 ΤΖΩΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
348
 ΡΕΠΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
329
 ΤΣΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
328
 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
323
 ΓΙΑΛΑΜΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΜΥΡΤΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
313
 ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
300
 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
291
 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
256
 ΠΕΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
255
 ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΙΘΟΞΟΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
244
 ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΥΛΟΥ
237
 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
228
 ΣΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
216
 ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
213
 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΠΑΥΛΟΥ
213
 ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΗΛΙΑ
203
 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
179
 ΤΣΑΝΤΕΦΣΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
175
 ΤΟΠΑΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
168
 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
155
 ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
151
 ΓΚΟΥΤΖΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
140
 ΠΕΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
126
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
118
 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
100
ΠληροφορίαΣημείωση: Τα εκλογικά αποτελέσματα που παρουσιάζονται στην ιστοσελίδα, υπενθυμίζεται ότι είναι σύμφωνα με τα τηλεγραφήματα των Δικαστικών Αντιπροσώπων. Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από τα Πρωτοδικεία.Σημείωση: Τα χρώματα που χρησιμοποιούνται για τους συνδυασμούς είναι ενδεικτικά.