ΦΛΩΡΙΝΑ H κλήρωση του 2ο ομίλου στο πρωταθλήματα της Γ΄ Εθνικής 2018-2019-ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ - ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ: H κλήρωση του 2ο ομίλου στο πρωταθλήματα της Γ΄ Εθνικής 2018-2019-ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

.

.

Πέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2018

H κλήρωση του 2ο ομίλου στο πρωταθλήματα της Γ΄ Εθνικής 2018-2019-ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

Στην πρώτη σέντρα για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής στον 2ο όμιλο οι ομάδες της  Φλώρινας θα έχουν αντίπαλους τον Αγροτικό Αστέρα ο Μελιτέας στην Μελίτη και ο Ερμής θα ταξιδέψει στον Λαγκαδά για να παίξει με την ΑΠΕ Λαγκαδά.
Οι ομάδες μας θα συναντηθούν την 10 η αγωνιστική στην έδρα του Μελιτέα.

ΚΑΝΕ LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK! ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ ΑΜΕΣΑ
 Η πρώτη αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ου ΟΜΙΛΟΥ



1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς

Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός

Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας



2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός – Βέροια

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας



3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια – ΠΟ Τριγλίας

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά



4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά



5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια

Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου

Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας

ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός



6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά

ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός



7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Εδεσσαϊκός – Βέροια

ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας

Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας



8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά

Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας



9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός

ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια

ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά



10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας

Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας



11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός

ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου



12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια



13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός

Βέροια – Αγροτικός Αστέρας

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων