ΦΛΩΡΙΝΑ Τα αποτελέσματα όλων των υποψηφίων - ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ : Τα αποτελέσματα όλων των υποψηφίων

.

.

Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2011

Τα αποτελέσματα όλων των υποψηφίων

Αναλυτικά οι ψήφοι που έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι των δύο συνδυασμών στις εκλογές του Επιμελητηρίου:



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
Σάββας Σαπαλίδης

Τμήμα Μεταποίησης
Βυσσινής Ιωάννης 115
Γιόσκος Ιωάννης 10
Δέδες Χρήστος 76
Δογούλης Δημήτριος 84
Ζέρβας Μιχαήλ 45
Ηλίας Βασίλειος 34
Καραμήτσος Αναστάσιος 49
Κώτσιος Βασίλειος 91
Κώτσιου Συμεών 21
Μάγγος Αναστάσιος 20
Μίσκας Σταύρος 7
Νικολτσάνης Ιωάννης 10
Σελεμίδης Ιωάννης 36
Φουδούλη Πετρούλα 30

Εμπορικό Τμήμα
Ασίκης Μιχαήλ 24
Βουλγαρίδης Γεώργιος 21
Γουλάπτσης Παντελής 31
Γούτης Θεόδωρος 37
Δαμιανίδου Ανδρομάχη 19
Δημητρόπουλος Νικόλαος 77
Καραμήτσου Θάλεια 57
Κασκαμανίδης Αντώνιος 25
Μεράκος Πέτρος 32
Μουρατίδου – Κεσίδου Βερονίκη 67
Παλιάρης Δημήτριος 23
Παναγιωτίδης Ιωάννης 20
Παπαγιάννης Βασίλειος 25
Παπαδοπούλου – Δάικου Βασιλική 22
Πολατίδου Ελπίδα 8
Ταλλίδης Θωμάς 71
Τοπάλτσης Μιχαήλ 6
Τσεκουτάνης Χρήστος 48
Τσουρλίνης Αναστάσιος 18
Φιλιππίδης Ιωάννης 35
Χριστάκης Ιωάννης 21

Τμήμα Παροχής Υπηρεσιών
Απιδόπουλος Λάζαρος 43
Βασιλείου Κων/νος 122
Βοζινίδης Δημήτριος 61
Γαζέας Ιωάννης 48
Δεγρένη Κων/να 8
Δέδες Αθανάσιος 18
Δράγος Γεώργιος 15
Ζούμπου Ελένη 45
Καρυπίδης Νικόλαος 51
Κώνστας Κωνσταντίνος 16
Λαζαρίδης Κωνσταντίνος 16
Λιθοξοίδης Κων/νος 31
Μελίσσας Δημήτριος 72
Πανταζόπουλος Στέργιος 20
Παυλοπούλου – Χαϊδάρη Βενετία 5
Πουγαρίδου Παρθένα 9
Τουνόπουλος Χρήστος 43
Τσίγλης Κωνσταντίνος 24
Τσιούλης Γεώργιος 13
Φουντουκίδης Γεώργιος 46

Τουριστικό Τμήμα
Προδρομίδης Δημήτριος 16

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ»
Μπούτσης Βασίλειος

Τμήμα Μεταποίησης
Ιωαννίδης Μιχάλης 59
Μπερέας Παύλος 13
Μωυσιάδου Παρθένα 20
Παπακωνσταντίνου Ιωάννης 11
Τσούτσα Ελένη 36

Εμπορικό Τμήμα
Αμπατζίδου Γιάννα 28
Γεωργίτσα Αθανασία 36
Γκέρτσης Κωνσταντίνος 4
Ηλίας Νικόλαος 54
Ιωαννίδου Άννα 19
Ιωαννίδου Ιωάννα 11
Καπετανάκης Ζαφείρης 11
Νάντσης Δημήτριος 21
Πάνος Απόστολος 11
Σέλτσα Σοφία 24
Σίσκος Αλέξανδρος 10
Τζέλη Μαρία 16

Τμήμα Παροχής Υπηρεσιών
Γώγος Μιχάλης 23
Κάγκας Μιχαήλ 22
Μιχαηλίδης Δημήτριος 14
Ρόμπης Σταύρος 15

Τουριστικό Τμήμα
Οικονόμου Χρήστος 1
Φίστας Δημήτριος 4